Mezoterapia

W ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych przez gabinety kosmetyczne stała się… mezoterapia. Nic dziwnego – dzięki temu prostemu sposobowi jesteś w stanie widocznie odmłodzić wygląd swojej skóry i nadać jej blasku. Zabieg ten uważny jest obecnie za jedną z najlepszych alternatyw dla operacji czy interwencji chirurgicznych.

Mezoterapia – dla kogo?

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich, którzy marzą o pięknym, młodym wyglądzie. Zabieg skierowany jest do osób mających problemy między innymi z :

  • poszarzałą skórą,
  • nadmiernym wysuszeniem jej powierzchni,
  • nieestetycznymi grudkami i nierównościami,
  • widocznymi drobnymi zmarszczkami i innymi objawami starzenia.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia Filorga przeprowadzana w naszym gabinecie nie jest skomplikowana – cała procedura polega na punktowych, podskórnych iniekcjach substancji NCTF®. To unikatowy kompleks złożony aż z 53 aktywnych składników, dzięki któremu efekty widoczne są natychmiastowo. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu cienkiej igły.

Najczęstsze pytanie naszych Klientów brzmi: czy to boli? Znane przysłowie mówi: żeby być pięknym, trzeba cierpieć. Jednak w tym wypadku nie ma się czego obawiać – przed przystąpieniem do iniekcji skóra pokrywana jest specjalną znieczulającą maścią, dzięki której zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Co należy zrobić przed zabiegiem?

Do mezoterapii powinniśmy się odpowiednio przygotować – Klientom zalecamy stosowanie kremu z witaminą K na kilka dni przed procesem, szczególnie w przypadku skłonności organizmu do powstawania siniaków. Przed wizytą należy także upewnić się, że nie jesteśmy w ciąży, nie cierpimy na cukrzycę czy nie mamy opryszczki.