Pedicure kosmetyczny

Pedicure – pielęgnacja stóp

Chcąc czuć się zdrowo i atrakcyjnie powinniśmy zadbać o każdą partię naszego ciała. Dotyczy to także stóp, które są przez niektórych pomijane podczas codziennej pielęgnacji czy wykonywania okresowych zabiegów kosmetycznych. Dlaczego pielęgnacja tych partii ciała jest tak ważna? Okazuje się, że z powodu codziennego, wielogodzinnego noszenia obuwia, jego nieprawidłowego dobrania czy też na skutek niehigienicznych warunków narażone są one na różnego rodzaju schorzenia i nieestetyczny wygląd. Dlatego właśnie proponujemy pedicure kosmetyczny, dzięki któremu Twoje nogi odzyskają doskonałą wygląd i zdrowie.

Do naszego gabinetu mogą zgłosić się nie tylko osoby mające do wyleczenia konkretny problem – pielęgnacja stóp ma na celu zapobiegnięcie ich powstania w przyszłości. Nasi specjaliści dokładnie zbadają stan skóry czy paznokci i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta.

Na pedicure kosmetyczny składa się szereg usług i czynności dokonywanych przez doświadczony personel. Zaliczamy do nich między innymi:

  • usunięcie zrogowaciałego naskórka,
  • wygładzenie płytki paznokci,
  • wygładzenie powierzchni i podbicia,
  • usunięcie nieestetycznych lub chorobowych zmian na skórze i paznokciach.

Pielęgnacja stóp, w tym pedicure w naszym gabinecie przeprowadzana jest z zachowaniem wszelkich wymaganych środków sterylności i bezpieczeństwa. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń, takich jak np. frezarki kosmetyczne, peelingi itp.

Oprócz wykonania pedicure kosmetyczki udzielą także porady na temat tego, jak samodzielnie dbać o dobrą kondycję stóp przy pomocy prostych, domowych zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji ze specjalistami pracującymi w naszym gabinecie.