Zabiegi Vanquish

BTL VANQUISH ME – innowacyjna metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej

Na czym polega zabieg BTL VANQUISH ME?

Urządzenie BTL VANQUISH ME wykorzystuje technologię LAHF (ang. Large Area High Frequency Field) – wielkoobszarowego pola prądu wysokiej częstotliwości. Wystawione na działania pola elektrycznego komórki tłuszczowe (adipocyty) ulegają lipolizie, czyli rozpadowi. Na energię reaguje wyłącznie tkanka tłuszczowa, wykazująca konkretną oporność. Okoliczne tkanki i narządy są w pełni bezpieczne. Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, które walczą z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, trudną do wyeliminowania przy pomocy diety i aktywności fizycznej. Seria 4-6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach pozwala zgubić dodatkowe centymetry w obwodach ciała, a także poprawić kondycję skóry poprzez zmniejszenie widoczności cellulitu i rozstępów.

Jak to działa?

BTL VANQUISH ME wysyła fale elektryczne dostrojone do impedancji tkanki tłuszczowej. Pod wpływem działania pola prądu wysokiej częstotliwości, elektrony w komórkach tłuszczowych zaczynają poruszać się w górę i w dół, a zderzając się ze sobą wytwarzają energię cieplną. Na skutek rozgrzania zawarte w komórce trójglicerydy przekształcają się w wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, a następnie w takiej formie wydostają się na zewnątrz komórki. Wolne kwasy tłuszczowe i glicerol jako źródło energii zostają spożytkowane przez organizm w pierwszej kolejności. To proces w pełni odpowiadający naturalnemu chudnięciu, tyle że za pomocą urządzenia BTL VANQUISH ME przeprowadzony zostaje miejscowo, na wybranym obszarze ciała. To doskonała metoda dla osób, które chciałyby poprawić efekty odchudzania w wybranych partiach ciała. Metodą BTL VANQUISH ME można wysmuklić najbardziej newralgiczne obszary, takie jak brzuch, pośladki czy uda, ale także kolana, ramiona czy tzw. boczki.

Czy zabieg jest bezpieczny?

BTL VANQUISH ME to zabieg w stu procentach bezpieczny, ponieważ urządzenie w inteligentny sposób analizuje ilość i jakość tkanki tłuszczowej, a następnie dostosowuje parametry do indywidualnych potrzeb danej osoby. Urządzenie działa bezdotykowo, a sam proces jest całkowicie bezbolesny. Zabieg trwa ok. 30 minut, a zaraz po nim można bez przeszkód wrócić do codziennych aktywności. Dla uzyskania widocznych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów w odstępach cotygodniowych.

BTL VANQUISH ME nie zastąpi zdrowego odżywiania ani aktywności fizycznej. Nie sprawdzi się u osób z dużą nadwagą, ani nie jest alternatywą dla zabiegu chirurgicznej liposukcji. To zabieg opracowany z myślą o osobach chcących zredukować lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, wymodelować sylwetkę i ujędrnić ciało